128553. Zátiší se svícnem a ovocem
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:50:00
128558. Bezděkovský kostel (Police nad Metují) - oboustranný obraz
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:55:00
128559. Křesadlová pistole námořnická model 1777
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:56:00
128560. Medaile za věrnou službu za 40 let
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:57:00
Janssonius - podle předlohy A.Ortelia
128565. Germaniae Veteris Typus
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:02:00
středoevropský malíř kolem roku 1900
128568. Půlakt v krajině
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:05:00
střední Evropa kolem roku 1880
128571. Ruční mandl
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:08:00
128576. Ilustrace k románu Dvou lásek spor
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:13:00
128585. Jarní podvečer u Michalské brány v Bratislavě
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:22:00
128586. Homme au mouton nu et musicien
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:23:00
Střední Evropa konec 18. stol.
128588. Klasicistní rozkládací stolek se zrcadlem a florálními intarziemi
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:25:00
128593. Motiv ze Slovenska
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:30:00
128594. Konvolut 2 obrazů - Město Derby
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:31:00
128595. Schwarzenbergovy topoly v Hluboké
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:32:00
128600. Zátiší s melounem
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:37:00
128601. Konvolut 15 knižních vazeb časopisu Simplicissismus 1896-1913
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:38:00