Vincenc Beneš - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 57x43 cm. Signováno vpravo nahoře V. Beneš. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

posouzeno znalcem
128569. Kytice ve váze
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 01.11.2024 3:10:52 2216