.. - Luxusní prsten s Natural Fancy Vivid Yellowish Orange diamanty 3,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,76 g

Hlavní kameny: 3,05 ct přírodní Diamanty - 6 ks

1.

tvar: Round Brilliant

brus: Good - Very Good - Good

hmotnost: 0,51 ct

barva: Natural Fancy Vivid Yellowish Orange

čistota: SI1

2.

tvar: Round Brilliant

brus: Good - Very Good - Good

hmotnost: 0,51 ct

čistota: SI1

3.

tvar: Round Brilliant

brus: Good - Very Good - Good

hmotnost: 0,51 ct

čistota: SI2

4.

tvar: Round Brilliant

brus: Fair - Very Good - Good

hmotnost: 0,51 ct

čistota: P1

5.

tvar: Round Brilliant

brus: Fair - Very Good - Good

hmotnost: 0,51 ct

čistota: P1

6.

tvar: Round Brilliant

brus: Very Good - Very Good - Good

hmotnost: 0,50 ct

čistota: P1

velikost: 53

stav: nový, nenošený

v krabičce

 Certifikáty:

6 x HRD Antwerp – Natural Diamond Identification Report

Antwerp Laboratory for Gemstone Testing (ALGT)

Odhad ceny dle znalce 23.000,- Euro

Přírodní barevné diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů a jejich cena neustále roste.

..
129760. Luxusní prsten s Natural Fancy Vivid Yellowish Orange diamanty 3,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,76 g
Zbývá:17 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2024 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 000 Kč

2 000 Kč limit (16.11.2024 21:38:46) 5420