Jan Honsa - Říčka za chalupami

Olej na kartonu, 33x43 cm. Signováno vpravo dole J. Honsa. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Přiloženo potvrzení pravosti od PhDr. Michaela Zachaře.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

posouzeno znalcem doporučujeme
128573. Říčka za chalupami
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:10:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč

5 500 Kč 01.11.2024 3:11:22 2216
5 000 Kč 31.10.2024 23:08:06 5536