129424. Judita s hlavou Holofernovou
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 24.11.2024 20:01:00
129428. Milostná scéna
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 24.11.2024 20:03:00
středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
129433. Na dříví
Aktuální příhoz: 1 200 Kč
Konec dražby: 24.11.2024 20:06:00
129437. Konvolut 3 obrazů s horskou tematikou
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 24.11.2024 20:08:00
129444. Žena u vody
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 24.11.2024 20:11:00
129445. Dívka v loveckém klobouku
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 24.11.2024 20:12:00
129451. Konvolut 8 obrazů - Motivy řek
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 24.11.2024 20:15:00
129455. Větroň, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 12,76 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 24.11.2024 20:17:00
Adolf Born, Vladimír Suchánek, Pavel Roučka, Jana Reinerová
129465. Konvolut 6 grafických listů
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 24.11.2024 20:22:00
129467. Dívka v zeleném čepci
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 24.11.2024 20:23:00
129468. Rybáři pod hradem
Aktuální příhoz: 1 000 Kč