Designový prsten nejvyšší kvality.
Tmavě modré safíry se řadí mezi nejvzácnější a nejcennější drahokamy na světě.
Hlavní kámen: přírodní Safír
tvar/brus:oval cabochon
hmotnost:7,38ct
barva:tmavě modrá
čistota:průsvitný
Boční kameny:přírodní Diamanty
tvar/brus:roundbrilliant
hmotnost:1,12ct
barva:F - G
čistota: VS- SI
Materiál šperku: 14 ktbílé zlato
Hmotnosthrubá: 5,59 g
velikostprstenu:53
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
International Gemological Institute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 6.600,- Euro