.. - Luxusní diamantový prsten s 7,38ct Safírem,1,12ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,59 g

Designový prsten nejvyšší kvality.

Tmavě modré safíry se řadí mezi nejvzácnější a nejcennější drahokamy na světě.

Hlavní kámen: přírodní Safír

tvar/brus:oval cabochon

hmotnost:7,38ct

barva:tmavě modrá

čistota:průsvitný

Boční kameny:přírodní Diamanty

tvar/brus:roundbrilliant

hmotnost:1,12ct

barva:F - G

čistota: VS- SI

Materiál šperku: 14 ktbílé zlato

Hmotnosthrubá: 5,59 g

velikostprstenu:53

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

International Gemological Institute (IGI)

Odhad ceny dle znalce 6.600,- Euro

certifikát
..
129782. Luxusní diamantový prsten s 7,38ct Safírem,1,12ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,59 g
Zbývá:17 dnů, 16 hodin
Konec dražby:04.12.2024 21:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč limit (16.11.2024 21:45:35) 5420