Luxusní náušnice s diamanty nejvyšší kvality.
Nejvíce ceněné diamanty jsou většinoupřírodní barevné diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů a jejich cena neustále roste.
Hlavní kameny:přírodní Diamanty2 ks
tvar:RoundBrilliant
brus:Very good-Excellent-Good
hmotnost:0,58ct / 0,59 ct
barva:Natural FancyVividOrange
čistota:I1-SI2
Materiál šperku: 18kt bílé zlato
hmotnosthrubá:1,87 g
stav: nové, nenošené
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikáty:
2 x HRD Antwerp – Natural DiamondIdentification Report
AntwerpLaboratoryforGemstone Testing (ALGT)
Odhad ceny 18.000,- Euro