Nejdelší strana: 50 cm
Suchá jehla, 24x31 cm. Signováno tužkou vpravo dole Coubine. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1883 - 1969
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč