Olej na plátně fixováném na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Al. Kohout. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1891 - 1977
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč