.. - Prsten s briliantem 2,37 ct a brilianty 0,5 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,85 g
draží se certifikát

..

129722. Prsten s briliantem 2,37 ct a brilianty 0,5 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,85 g

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:00:00

.. - Luxusní náušnice s diamanty 1,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,95 g
draží se certifikát

..

129723. Luxusní náušnice s diamanty 1,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,95 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:01:00

.. - Prsten s tanzanitem 3,00 ct a diamanty 0,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,70 g
draží se certifikát

..

129724. Prsten s tanzanitem 3,00 ct a diamanty 0,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,70 g

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:02:00

značeno Gucci - Pánské hodiny Gucci G-Timeless Patterned Dial 126.4 model YA126461A

značeno Gucci

129725. Pánské hodiny Gucci G-Timeless Patterned Dial 126.4 model YA126461A

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:03:00

.. - Náušnice s rubíny 2 ct a diamanty 1,20 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,10 ct
draží se top

..

129726. Náušnice s rubíny 2 ct a diamanty 1,20 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,10 ct

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:04:00

.. - Luxusní prsten se safíry 7,32 ct a diamanty 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,99 g
draží se certifikát

..

129727. Luxusní prsten se safíry 7,32 ct a diamanty 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,99 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:05:00

značeno Frederique Constant  - Dámské hodinky Frederique Constant Classics Slim s 8 diamanty model FC-206X1S5/6
draží se

značeno Frederique Constant

129728. Dámské hodinky Frederique Constant Classics Slim s 8 diamanty model FC-206X1S5/6

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:06:00

.. - Luxusní prsten s brazilským turmalínem 3,41ct a diamanty 0,26 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,50 g
draží se certifikát

..

129729. Luxusní prsten s brazilským turmalínem 3,41ct a diamanty 0,26 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,50 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:07:00

.. - Závěs s řetízkem, safír 5 ct obklopen 20 diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 5,85 g
draží se

..

129730. Závěs s řetízkem, safír 5 ct obklopen 20 diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 5,85 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:08:00

.. - Secesní brož s diamanty 0,5 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,22 g
draží se

..

129731. Secesní brož s diamanty 0,5 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,22 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:09:00

.. - Prsten se safírem a diamanty 0,6 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g
draží se

..

129732. Prsten se safírem a diamanty 0,6 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:10:00

značeno IWC - Dámské hodinky IWC design Porsche Sportivo model IW4530
draží se

značeno IWC

129733. Dámské hodinky IWC design Porsche Sportivo model IW4530

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:11:00

.. - Závěs s vltavínem, obecný kov

..

129734. Závěs s vltavínem, obecný kov

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:12:00

.. - Prsten s diamanty 0,9 ct, zlato 820/1000 a stříbro 960/1000, hrubá hmotnost 6,75 g
draží se

..

129735. Prsten s diamanty 0,9 ct, zlato 820/1000 a stříbro 960/1000, hrubá hmotnost 6,75 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:13:00

.. - Prsten se zirkonem, 0,20 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", hrubá hmotnost 1,84 g

..

129736. Prsten se zirkonem, 0,20 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", hrubá hmotnost 1,84 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:14:00

značeno Cartier - Dámské hodinky Cartier Must de Cartier 21
draží se

značeno Cartier

129737. Dámské hodinky Cartier Must de Cartier 21

Aktuální příhoz: 2 300 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:15:00

.. - Prsten s diamantem 0,20 ct, zlato podzákonné ryzosti 333/1000, značeno platnou puncovní značkou "hvězda", hrubá hmotnost 1,96 g

..

129738. Prsten s diamantem 0,20 ct, zlato podzákonné ryzosti 333/1000, značeno platnou puncovní značkou "hvězda", hrubá hmotnost 1,96 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:16:00

.. - Prsten se smaragdem 1,70 ct a diamanty 0,49 ct, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,80 g
draží se posouzeno znalcem

..

129739. Prsten se smaragdem 1,70 ct a diamanty 0,49 ct, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,80 g

Aktuální příhoz: 2 200 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:17:00

.. - Náušnice s mořskou akoya perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,14 g

..

129740. Náušnice s mořskou akoya perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,14 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:18:00

.. - Prsten art deco s diamanty 0,35 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-27", hrubá hmotnost 1,67 g
draží se

..

129741. Prsten art deco s diamanty 0,35 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-27", hrubá hmotnost 1,67 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:19:00

.. - Závěs, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,95 g

..

129742. Závěs, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,95 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:20:00

.. - Prsten s diamantem 0,70 ct, zlato 730/1000, hrubá hmotnost 8,25 g
draží se

..

129743. Prsten s diamantem 0,70 ct, zlato 730/1000, hrubá hmotnost 8,25 g

Aktuální příhoz: 2 400 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:21:00

.. - Brož s českými granáty, tombak

..

129744. Brož s českými granáty, tombak

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:22:00

.. - Investiční diamant 1,57 ct
draží se certifikát

..

129745. Investiční diamant 1,57 ct

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:23:00

značeno Prim - Pánské hodinky Prim

značeno Prim

129746. Pánské hodinky Prim

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:24:00

.. - Brož s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 2,17 g

..

129747. Brož s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 2,17 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:25:00

.. - Náramek s granáty, zlato 350/1000, hrubá hmotnost 17,20 g

..

129748. Náramek s granáty, zlato 350/1000, hrubá hmotnost 17,20 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:26:00

.. - Závěsem s briliantem 1,07 ct na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g
draží se certifikát

..

129749. Závěsem s briliantem 1,07 ct na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:27:00

značeno Cornavin - Pánské hodinky Cornavin, limitovaná edice Downtown Automatic CO 2011 - ks 016/999

značeno Cornavin

129750. Pánské hodinky Cornavin, limitovaná edice Downtown Automatic CO 2011 - ks 016/999

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:28:00

značeno Tissot - Dámské hodinky Tissot Generosi s diamanty
certifikát

značeno Tissot

129751. Dámské hodinky Tissot Generosi s diamanty

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:29:00

.. - Luxusní prsten se smaragdem intenzívní barvy 2,88 ct a růžovými diamanty 0,80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,44 g
draží se certifikát

..

129752. Luxusní prsten se smaragdem intenzívní barvy 2,88 ct a růžovými diamanty 0,80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,44 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:30:00

.. - Prsten art deco s centrálním diamantem 0,25 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,30 g
draží se certifikát

..

129753. Prsten art deco s centrálním diamantem 0,25 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,30 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:31:00

.. - Náušnice se 2 diamanty 0,20 ct a 2 drobnými diamanty, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 2,45 g
draží se

..

129754. Náušnice se 2 diamanty 0,20 ct a 2 drobnými diamanty, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 2,45 g

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:32:00

.. - Prsten, zlato podzákonné ryzosti 250/1000, hrubá hmotnost 8,25 g

..

129755. Prsten, zlato podzákonné ryzosti 250/1000, hrubá hmotnost 8,25 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:33:00

.. - Náušnice se dvěma skleněnými rubíny 1,65 ct a diamanty 0,24 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,25 g
certifikát

..

129756. Náušnice se dvěma skleněnými rubíny 1,65 ct a diamanty 0,24 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,25 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:34:00

.. - Závěs ve tvaru tenisové rakety s míčkem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,02 g

..

129757. Závěs ve tvaru tenisové rakety s míčkem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,02 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:35:00

.. - Náušnice s diamanty 0,60 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,35 g
draží se certifikát

..

129758. Náušnice s diamanty 0,60 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,35 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:36:00

.. - Akvamarín 13,04 ct

..

129759. Akvamarín 13,04 ct

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:37:00

.. - Luxusní prsten s Natural Fancy Vivid Yellowish Orange diamanty 3,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,76 g
draží se

..

129760. Luxusní prsten s Natural Fancy Vivid Yellowish Orange diamanty 3,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,76 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:38:00

.. - Investiční černý diamant 2,04 ct
draží se certifikát

..

129761. Investiční černý diamant 2,04 ct

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:39:00

.. - Závěs s diamanty 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,92 g
draží se

..

129762. Závěs s diamanty 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,92 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:40:00

.. - Prsten se smaragdem 3,5 ct a diamanty 1,8 ct, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 6,40 g
draží se

..

129763. Prsten se smaragdem 3,5 ct a diamanty 1,8 ct, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 6,40 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:41:00

značeno Prim

129764. Pánské hodinky Prim

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:42:00

.. - Prsten s tanzanitem 1,20 ct a diamanty  0,35 ct , zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,56 g
draží se certifikát

..

129765. Prsten s tanzanitem 1,20 ct a diamanty 0,35 ct , zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,56 g

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:43:00

značeno Sector - Pánské hodinky Sector SGE 650 No Limits

značeno Sector

129766. Pánské hodinky Sector SGE 650 No Limits

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:44:00

.. - Náhrdelník s diamantem 0,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,44 g
draží se certifikát

..

129767. Náhrdelník s diamantem 0,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,44 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:45:00

.. - Prsten s diamanty 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,02 g
draží se

..

129768. Prsten s diamanty 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,02 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:46:00

.. - Náušnice s českými granáty

..

129769. Náušnice s českými granáty

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:47:00

.. - Prsten art deco se safíry a diamanty 0,35 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,25 g
draží se

..

129770. Prsten art deco se safíry a diamanty 0,35 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,25 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:48:00

.. - Prsten se safírem 1,90 ct a diamanty 0,42 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,76 g
draží se posouzeno znalcem

..

129771. Prsten se safírem 1,90 ct a diamanty 0,42 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,76 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 04.12.2024 20:49:00