129722. Prsten s briliantem 2,37 ct a brilianty 0,5 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,85 g
Aktuální příhoz: 1 700 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:00:00
129723. Luxusní náušnice s diamanty 1,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,95 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:01:00
129724. Prsten s tanzanitem 3,00 ct a diamanty 0,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,70 g
Aktuální příhoz: 1 700 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:02:00
129725. Pánské hodiny Gucci G-Timeless Patterned Dial 126.4 model YA126461A
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:03:00
129726. Náušnice s rubíny 2 ct a diamanty 1,20 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,10 ct
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:04:00
129727. Luxusní prsten se safíry 7,32 ct a diamanty 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,99 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:05:00
129728. Dámské hodinky Frederique Constant Classics Slim s 8 diamanty model FC-206X1S5/6
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:06:00
129729. Luxusní prsten s brazilským turmalínem 3,41ct a diamanty 0,26 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,50 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:07:00
129730. Závěs s řetízkem, safír 5 ct obklopen 20 diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 5,85 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:08:00
129731. Secesní brož s diamanty 0,5 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,22 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:09:00
129732. Prsten se safírem a diamanty 0,6 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:10:00
129733. Dámské hodinky IWC design Porsche Sportivo model IW4530
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:11:00
129735. Prsten s diamanty 0,9 ct, zlato 820/1000 a stříbro 960/1000, hrubá hmotnost 6,75 g
Aktuální příhoz: 1 600 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:13:00
129736. Prsten se zirkonem, 0,20 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", hrubá hmotnost 1,84 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:14:00
129737. Dámské hodinky Cartier Must de Cartier 21
Aktuální příhoz: 2 300 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:15:00
129738. Prsten s diamantem 0,20 ct, zlato podzákonné ryzosti 333/1000, značeno platnou puncovní značkou "hvězda", hrubá hmotnost 1,96 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:16:00
129739. Prsten se smaragdem 1,70 ct a diamanty 0,49 ct, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,80 g
Aktuální příhoz: 2 200 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:17:00
129740. Náušnice s mořskou akoya perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,14 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:18:00
129741. Prsten art deco s diamanty 0,35 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-27", hrubá hmotnost 1,67 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:19:00
129742. Závěs, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,95 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:20:00
129743. Prsten s diamantem 0,70 ct, zlato 730/1000, hrubá hmotnost 8,25 g
Aktuální příhoz: 2 400 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:21:00
129747. Brož s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 2,17 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:25:00
129748. Náramek s granáty, zlato 350/1000, hrubá hmotnost 17,20 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:26:00
129749. Závěsem s briliantem 1,07 ct na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:27:00
129750. Pánské hodinky Cornavin, limitovaná edice Downtown Automatic CO 2011 - ks 016/999
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:28:00
129751. Dámské hodinky Tissot Generosi s diamanty
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:29:00
129752. Luxusní prsten se smaragdem intenzívní barvy 2,88 ct a růžovými diamanty 0,80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,44 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:30:00
129753. Prsten art deco s centrálním diamantem 0,25 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,30 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:31:00
129754. Náušnice se 2 diamanty 0,20 ct a 2 drobnými diamanty, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 2,45 g
Aktuální příhoz: 1 200 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:32:00
129755. Prsten, zlato podzákonné ryzosti 250/1000, hrubá hmotnost 8,25 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:33:00
129756. Náušnice se dvěma skleněnými rubíny 1,65 ct a diamanty 0,24 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,25 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:34:00
129757. Závěs ve tvaru tenisové rakety s míčkem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,02 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:35:00
129758. Náušnice s diamanty 0,60 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,35 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:36:00
129760. Luxusní prsten s Natural Fancy Vivid Yellowish Orange diamanty 3,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,76 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:38:00
129761. Investiční černý diamant 2,04 ct
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:39:00
129762. Závěs s diamanty 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,92 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:40:00
129763. Prsten se smaragdem 3,5 ct a diamanty 1,8 ct, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 6,40 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:41:00
129765. Prsten s tanzanitem 1,20 ct a diamanty 0,35 ct , zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,56 g
Aktuální příhoz: 1 700 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:43:00
129766. Pánské hodinky Sector SGE 650 No Limits
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:44:00
129767. Náhrdelník s diamantem 0,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,44 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:45:00
129768. Prsten s diamanty 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,02 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:46:00
129770. Prsten art deco se safíry a diamanty 0,35 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,25 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 04.12.2024 20:48:00