128656. Zrcadlo
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 22:33:00
128668. Medaile za tažení 1936 - 1939 udělovaná členům Legie Kondor
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 22:45:00
Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
128677. Mechanický kolotoč
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 22:54:00
128680. Intarzovaný toaletní stolek s motivem hudebních nástrojů
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 22:57:00
Střední Evropa přelom 18. a 19. stol.
128683. Křesla
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 23:00:00
128684. Křesadlová pistol značeno Caspar Neuman
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 23:01:00
128686. Motiv z Malé Strany
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 23:03:00
Alexander Porfyrovych Archipenko
128693. Žena česající si vlasy
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 23:10:00