Evropa 1. pol. 20. stol. - Sedící akt

Nejdelší strana: 57 cm

Mramor, výška 57 cm. Signováno na podstavci.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 1. pol. 20. stol.
128644. Sedící akt
Zbývá:5 dnů, 13 hodin
Konec dražby:27.11.2024 22:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč