Střední Evropa 18. stol. - Křesadlová pistol značeno Caspar Neuman

Nejdelší strana: 52 cm

Kov, dřevo, délka 52 cm. Značeno. Hlaveň pravděpodobně damašek.

Pozn.: mírně poškozeno.

Střední Evropa 18. stol.
128684. Křesadlová pistol značeno Caspar Neuman
Zbývá:5 dnů, 14 hodin
Konec dražby:27.11.2024 23:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 300 Kč