128504. Na návsi - Klenčí na Domažlicku
Aktuální příhoz: 3 300 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:01:00
128506. Důstojnická křesadlová pistole model 1798
Aktuální příhoz: 21 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:03:00
128507. Převozníci na jezeře
Aktuální příhoz: 13 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:04:00
128508. Pierot při tanci
Aktuální příhoz: 3 300 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:05:00
128511. Pohled na Štramberk
Aktuální příhoz: 3 700 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:08:00
128512. Prosluněný les
Aktuální příhoz: 3 600 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:09:00
středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
128514. Dívčí tvář
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:11:00
128696. Komoda s bohatou intarzií
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:18:00
128709. Pároví lvi s podstavcem
Aktuální příhoz: 4 500 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:25:00
128534. Zimní radovánky
Aktuální příhoz: 20 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:31:00
128535. Národní medaile za věrnou službu v délce 25 let
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:32:00
128536. O jasnovidném Wavřinci, kterak zkrze zlého ďábla záhubu na duši wzal a špatného konce došel
Aktuální příhoz: 4 500 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:33:00
128538. U jezera v horách
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:35:00
střední evropa 1. polovina 18. století
128545. Psací sekretář
Aktuální příhoz: 3 500 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:42:00
128546. Podzimní les
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:43:00
128547. Motiv z Dalmácie
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 20:44:00