Luxusní prsten s diamantem nejvyšší kvality.
Nejvíce ceněné diamanty jsou většinou přírodní barevné diamanty jsou vzácné, představují méně než 2 % celkové produkce diamantů a jejich cena neustále roste.
Hlavní kámen:přírodní Diamant1 ks
tvar:Round Brilliant
brus:Good-Excellent-Good
hmotnost:0,59 ct
barva:Natural Fancy Vivid Yellowish Orange
čistota:SI2
Materiál šperku: 18kt bílé zlato
hmotnost hrubá:3,10 g
velikost: …
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikáty:
HRD Antwerp – Natural DiamondIdentification Report
AntwerpLaboratoryforGemstone Testing (ALGT)
Odhad ceny dle znalce 8.500,- Euro