Pavel Frei - Dáma s koktejlem

Akryl a olej na plátně, 100x70 cm. Monogramováno vpravo dole F. P. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1962
Malování se věnuje od roku 2019, a to převážně akrylem. Od roku 2021 úspěšně vystavuje. Jeho práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách. V posledních letech jeho tvorba nachází svůj osobitý styl. Jeho slovy: „…mám rád protiklad, baví mě světlo a tma, detail i záměrná nedokončenost.“

top velký formát
Pavel Frei
128790. Dáma s koktejlem
Zbývá:7 dnů, 1 hodin
Konec dražby:28.11.2024 21:26:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč