Akryl a olej na plátně, 100x70 cm. Monogramováno vpravo dole F. P. Nerámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1962
Malování se věnuje od roku 2019, a to převážně akrylem. Od roku 2021 úspěšně vystavuje. Jeho práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách. V posledních letech jeho tvorba nachází svůj osobitý styl. Jeho slovy: „…mám rád protiklad, baví mě světlo a tma, detail i záměrná nedokončenost.“