Olej na plátně, 115x150 cm. Signováno vpravo dole Em. Smolík. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen, malba v místě poškozena-čištěno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 169 cm
o autorovi: 1888 – 1953
Krajinář, žák Ferdinanda Engelmüllera. Podnikl studijní cesty po Německu, Francii, Itálii a Jugoslávii.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000