Střední Evropa 19. stol. - Zrcadlo

Nejdelší strana: 126 cm

Celkový rozměr: 126x75 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

velký formát doporučujeme
Střední Evropa 19. stol.
128656. Zrcadlo
Zbývá:5 dnů, 13 hodin
Konec dražby:27.11.2024 22:33:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 800 Kč