Střední Evropa 19. stol. - Zrcadlo

Nejdelší strana: 126 cm

Celkový rozměr: 126x75 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

velký formát doporučujeme
Střední Evropa 19. stol.
128656. Zrcadlo
Zbývá:26 dnů, 16 hodin
Konec dražby:27.11.2024 22:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč