Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Mechanický kolotoč

Celková výška 52 cm. Průměr kolotoče 65 cm. Kolotoč je mechanický a v chodu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
128677. Mechanický kolotoč
Zbývá:26 dnů, 16 hodin
Konec dražby:27.11.2024 22:54:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč