Německo 20. stol. - Železný kříž 1939 - 1957

Nejdelší strana: 4 cm

Kov, délka 44 mm. Neznačeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

Německo 20. stol.
128682. Železný kříž 1939 - 1957
Zbývá:26 dnů, 16 hodin
Konec dražby:27.11.2024 22:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč