Olej na kartonu, 22x27 cm. Signováno vlevo dole Nejedlý. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 36 cm
o autorovi: 1873 - 1927
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Mařáka a Sequense. Maloval žánrové obrazy, podobizny a krajiny. Vytvořil také řadu ilustrací a pohlednic.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.