Kombinovaná technika, 72x58 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Klášterní práce.
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci