Francie 2. pol. 19. stol. - Intarzovaný toaletní stolek s motivem hudebních nástrojů

Nejdelší strana: 72 cm

Dřevo, výška 72 cm, délka 56 cm. Neznačeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

Francie 2. pol. 19. stol.
128680. Intarzovaný toaletní stolek s motivem hudebních nástrojů
Zbývá:5 dnů, 14 hodin
Konec dražby:27.11.2024 22:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč