Evropa kolem poloviny 20. stol. - Dva podstavce

Nejdelší strana: 67 cm

Beton, výška 67 cm a 50 cm.

Pozn.: poškozeno.

Evropa kolem poloviny 20. stol.
128708. Dva podstavce
Zbývá:5 dnů, 14 hodin
Konec dražby:27.11.2024 22:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 12.11.2024 18:28:32 15735