128600. Zátiší s melounem
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:37:00
128601. Konvolut 15 knižních vazeb časopisu Simplicissismus 1896-1913
Aktuální příhoz: 4 100 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:38:00
128602. Imperial Double 1770
Aktuální příhoz: 10 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:39:00
128603. Pod Alpami-Mohutný bohatě zdobený rám
Aktuální příhoz: 35 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:40:00
128604. Letní den pod Železnými horami
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:41:00
128606. Párové křesadlové pistole
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:43:00
128607. Rybník - kvalitní ručně řezaný rám
Aktuální příhoz: 3 400 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:44:00
západní Evropa 1. pol. 20. stol.
128701. Stolek s mramorem
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:45:00
128610. Kord divizního generála Francie
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:47:00
128611. Prosluněný pohled na řeku
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:48:00
128612. Sitzende Frau mit angezogenem Knie (Adéle Herms)
Aktuální příhoz: 6 500 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:49:00
středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
128616. Život na venkově
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:53:00
128702. Vitrína se stolkem intarzovaná
Aktuální příhoz: 3 300 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:55:00
128620. Krajina v horách
Aktuální příhoz: 3 600 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:57:00
evropský malíř 1. pol. 20. stol.
128622. Na holandském pobřeží
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 21:59:00
128625. Dragounská šavle 1809 - lehká jízda - značeno
Aktuální příhoz: 26 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 22:02:00
128626. Sklizeň před bouří
Aktuální příhoz: 4 600 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 22:03:00
128632. Pohled na Pražský hrad
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 22:09:00
128635. Zátiší se džbánem a hruškami
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 22:12:00
128637. Zátiší s broskvemi
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 22:14:00
128638. Vyznamenání pro piloty kluzáků se znakem Saska z roku 1933
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 22:15:00
128641. Zátiší s květinou a ovocem
Aktuální příhoz: 4 200 Kč
Konec dražby: 27.11.2024 22:18:00