Německo 1.třetina 20. století - Konvolut 15 knižních vazeb časopisu Simplicissismus 1896-1913

Vazby: 1896-1897, 1898, 1899, 1898-1899, 1900-1901, 1902-1904, 1905-1906, 1906-1907, 1907-1908, 1908-1910, 1909-1911, 1911-1912, 1912 II, 1912 IV, 1913 II.

Pozn.: Vazby mírně poškozeny, časopisy v dobrém stavu.

Německo 1.třetina 20. století
128601. Konvolut 15 knižních vazeb časopisu Simplicissismus 1896-1913
Zbývá:5 dnů, 12 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 100 Kč