Ferdinand Lepié - Saské Švýcarsko

Olej na plátně, 75x56 cm, Signováno vlevo dole J. Fels. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu razítko od znalce Sembdnera.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1824 - 1883

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

posouzeno znalcem
128605. Saské Švýcarsko
Zbývá:5 dnů, 11 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč