Olej na plátně, 105x109 cm. Signováno vpravo dole Petr Jaroš 1919. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 126 cm
o autorovi: 1859 - 1929
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.