2. pol. 19. stol. - Kord divizního generála Francie

Nejdelší strana: 95 cm

Kov, délka 95 cm. Značeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

2. pol. 19. stol.
128610. Kord divizního generála Francie
Zbývá:5 dnů, 12 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:47:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 02.11.2024 17:23:17 13236
3 000 Kč 01.11.2024 22:34:26 6596