Josef Svoboda - Sklizeň před bouří

Olej na plátně, 90x90 cm. Signováno vpravo dole Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 115 cm

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

posouzeno znalcem velký formát
128626. Sklizeň před bouří
Zbývá:5 dnů, 12 hodin
Konec dražby:27.11.2024 22:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 600 Kč