Evropa kolem pol. 20. stol. - Párové květináče

Nejdelší strana: 55 cm

Beton, výška 55 cm, vnitřní průměr 30 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa kolem pol. 20. stol.
128703. Párové květináče
Zbývá:5 dnů, 12 hodin
Konec dražby:27.11.2024 22:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč