2. pol. 20. stol. - Vitrína se stolkem intarzovaná

Nejdelší strana: 199 cm

Dřevo, sklo, výška 199 cm, šířka 90 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

2. pol. 20. stol.
128702. Vitrína se stolkem intarzovaná
Zbývá:5 dnů, 12 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:55:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč