Rusko počátek 19. stol. - Dragounská šavle 1809 - lehká jízda - značeno

Nejdelší strana: 98 cm

Kov, délka 98 cm. Značeno zlatoúst 1811. Pochva.

Pozn.: mírně poškozeno.

Rusko počátek 19. stol.
128625. Dragounská šavle 1809 - lehká jízda - značeno
Zbývá:5 dnů, 12 hodin
Konec dražby:27.11.2024 22:02:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:26 000 Kč