Nejdelší strana: 51 cm
Porcelán, výška 51 cm. Značeno Bechyně J. Pelikán.
Pozn.: mírně poškozeno.
o autorovi: 1887-1969
Narodil se v Novém Veselí u Žďáru nad Sázavou. Studoval AVU v Praze u prof. Myslbeka a Štursy. Studijní cestu podnikl do Itálie. Ve své tvorbě se věnoval sochařství a tvorbě medailí. Je autorem desítek pomníků a sochařské výzdoby architektury.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč