Julius Pelikán - Chlapec s mušlí

Nejdelší strana: 51 cm

Porcelán, výška 51 cm. Značeno Bechyně J. Pelikán.

Pozn.: mírně poškozeno.

o autorovi: 1887-1969
Narodil se v Novém Veselí u Žďáru nad Sázavou. Studoval AVU v Praze u prof. Myslbeka a Štursy. Studijní cestu podnikl do Itálie. Ve své tvorbě se věnoval sochařství a tvorbě medailí. Je autorem desítek pomníků a sochařské výzdoby architektury.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

doporučujeme
128599. Chlapec s mušlí
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč