evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Na holandském pobřeží

Olej na kartonu, 68x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 79 cm

Karton od evropského malíře první poloviny 20. století zobrazuje výjev na mořském pobřeží, na kterém se odehrává scéna trhu. Nad linií horizontu se otevírá vysoká obloha s kupícími se mraky, jež se stahují nad krajinou a odráží se na vodní hladině. Malba evokuje u diváka vzpomínky na slavné období holandské malby 17. století, kdy malíři, mistři zobrazení každodennosti, s oddaností zobrazovali život obyčejných lidí na svých kompozicích. Po určení autorství tohoto vysoce kvalitního díla lze jedině očekávat zvýšení jeho hodnoty.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
128622. Na holandském pobřeží
Zbývá:5 dnů, 12 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:59:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 05.11.2024 20:50:18 15773
3 000 Kč 04.11.2024 1:01:51 15031