Karel Špillar - Modelka

Olej na plátně fixováném na kartonu, 55x32 cm. Signováno vlevo dole K. Špillar Paris 902. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu štítek.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

posouzeno znalcem
128674. Modelka
Zbývá:26 dnů, 16 hodin
Konec dražby:27.11.2024 22:51:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč