Kresba uhlem, 44x60 cm. Signováno vpravo uprostřed Rud. Vejrych. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Vzadu razítko Vystaveno v Mánesu.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1882 - 1939
Český malíř, ilustrátor, grafik a pedagog. V letech 1897 - 1900 studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze u profesorů Felixe Jeneweina a Jana Preislera. V roce 1900 přestoupil na pražskou malířskou akademii, kde studoval u prof. Maxmiliána Pirnera. Akademické studium ukončil v roce 1904. V letech 1919 - 1939 byl členem SVU Mánes.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.