Francie 20. století. - Hrací stolek

Nejdelší strana: 89 cm

Dřevo, hrací deska potažena kůží, bohatá intarzie, hrací deska v rozloženém stavu výška 74 cm, šířka 89 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie 20. století.
128698. Hrací stolek
Zbývá:5 dnů, 12 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 17.11.2024 21:01:40 16086
3 000 Kč 11.11.2024 9:01:02 2235