Olej na plátně fixováném na kartonu, 85x104 cm. Signováno vlevo dole O. Růžička 1901. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen, plátno mírně zvlněno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Zezadu štítek Výstava Pacov 1901.
Nejdelší strana: 121 cm
o autorovi: 1877 – 1955
Rakouský malíř českého původu.