Olej na plátně, 52x26 cm. Monogramováno vlevo dole KL. Nerámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 52 cm
o autorovi: 1851, Praha - 1906, Praha
Studoval na AVU ve Vídni. Malíř, krajinář a ilustrátor.
Ilustroval časopis Zlatá Praha Ottova nakladatelství.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč