Adolf Liebscher - Válečník

Olej na kartonu, 40x30cm. Signováno vpravo dole AL 1886. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1857, Praha - 1919, Potštejn

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

posouzeno znalcem
128580. Válečník
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:17:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč