Olej na plátně, 52x80 cm. Signováno vlevo dole J. Wágner. Rámováno.
Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 96 cm
o autorovi: 1866 – 1940 Rakouský malíř.