Olej na plátně, 75x115 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 04/05. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Restaurováno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 125 cm