signováno nečitelně - V přístavu

Olej na plátně, 75x115 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 04/05. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Restaurováno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 125 cm

velký formát
signováno nečitelně
128582. V přístavu
Zbývá:5 dnů, 13 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:19:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:10 000 Kč