Olej na kartonu, 22x25 cm. Signováno vpravo dole J. Slavíček. Rámováno.
Nejdelší strana: 35 cm
o autorovi: 1900 - 1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč