Olej na kartonu, 50x55 cm. Signováno vpravo dole Rabas 33. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč