Olej na plátně, 52x75 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 83 cm
o autorovi: 1895 - 1947
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.