Vojtěch (Béla) Marx - Jarní podvečer u Michalské brány v Bratislavě

Olej na kartonu, 50x36 cm. Signováno vpravo dole Marx. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

128585. Jarní podvečer u Michalské brány v Bratislavě
Zbývá:2 dnů, 11 hodin
Konec dražby:27.11.2024 21:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 200 Kč