Rinetta Feliz - Sors Servitutis

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole RF. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně. Vzadu autorský přípis. Součástí certifikát.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982
Umělkyně bulharského původu, která ve svých obrazech zobrazuje jednoduchost, lehkost a ladnost. Vystavuje, je členkou Sdružení výtvarníků ČR.

certifikát
115665. Sors Servitutis
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč