Maxmilián Pirner - Kraj lesa

Olej na plátně, 50x96 cm. Signováno vlevo dole M.P. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu štítek.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1854-1924

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

posouzeno znalcem velký formát
119624. Kraj lesa
Zbývá:29 dnů, 2 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:24:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:26 000 Kč