Zdenka Braunerová - okruh - Noční pohled na chalupu

Olej na plátně, 36x57 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 1905. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 75 cm

Zdenka Braunerová - okruh
119641. Noční pohled na chalupu
Zbývá:29 dnů, 2 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč